Не в перше купую товари у цьому магазині і як завжди все пройшло на вищому рівні, не встиг натиснути кнопку "замовити" як мені вже зателефонував консультант, відправили швидко, дуже задоволений сервісом.Дякую Вам!
Все чудово, дякую