очень хороший продавец не первый раз делаю у них покупки. всегда всё на высшем уровне. очень рекомендую.
Швидко зв'язалися.Велика дяка,що швидко відправили.Встигли з подарунком до дня народження.Телефон якісний,просте меню,гарно для дітей та батьків.