Замовлення отримала, все добре!
гуд
Доброго дня все чудово можу сказати тільки велике дякую
Нарікань від замовлення до отримання та користування не з'явилося ніяких. Смартфон працює як треба. Ціна тут відносно інших продавців нижче. Зв'язалися миттєво.
Очень понравился сервис! Профессиональные уточнения, ненавязчивые предложения. А по итогу разговора еще и подарок в виде бесплатного тестирования девайса. Буду обращаться в этот магазин и в дальнейшем и другим советую. Большое спасибо! )
дякую,уже не раз купляю телефони ,все на висоті.