
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1W2 простий у використанні пристрій для приготування та розігріву їжі. Ця модель виконана в лаконічному нейтральному дизайні та вдало впишеться у будь-який сучасний інтер'єр.
Налийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч та увімкніть AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.

Очищення гладкої та рівної поверхні робочої камери не потребує особливих зусиль. Все, що вам знадобиться, це волога ганчірка.
Мікрохвилі є різновидом електромагнітного випромінювання і викликають вібрацію молекул води, що міститься у продуктах. В результаті тертя молекул утворюється тепло, завдяки якому продукти розморожуються, підігріваються і готуються. Для мікрохвильового приготування потрібно менше часу, ніж для традиційного, тому що мікрохвилі швидко проникають у їжу з усіх боків.

Захисний вимикач забезпечує безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята відчинені.
Ви неодмінно оціните "Швидкий старт", коли з нетерпінням чекатимете свій обід: адже функція дозволяє швидко підігріти їжу всього натисканням на кнопку.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Елементи управління | Поворотні |
| Колір корпусу | Білий |
| Конвекція | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Звуковий сигнал | Так |
| Очищення парою | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Режим розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |
| Діаметр поворотного стола | 27 см |