
IIIF150 Air1 оснащений потужним восьмиядерним процесором MediaTek Helio, який забезпечує чудову продуктивність для всіх ваших завдань. Завдяки 6 Гб оперативної пам'яті та 64 Гб внутрішньої пам'яті, цей смартфон легко впорається з багатозадачністю, забезпечуючи швидку та плавну роботу навіть під час запуску вимогливих додатків.
6.5-дюймовий екран IPS з роздільною здатністю FHD+ забезпечує чітке та яскраве зображення, яке ідеально підходить для перегляду відео, ігор та читання. Додатковий захист дисплея забезпечує скло Gorilla Glass 3, що робить його стійким до подряпин та інших механічних пошкоджень. Корпус смартфона виконаний з міцного полікарбонату та титану, що додає пристрою надійності та стильного вигляду.

IIIF150 Air1 оснащений потрійною задньою камерою, що включає 20 Мп основний сенсор, 2 Мп макрооб'єктив і 0.3 Мп сенсор. Камера забезпечує високу якість знімків і відео, а також має функції автофокусу і цифрового зуму. Для селфі передбачена 8 Мп фронтальна камера, яка дасть змогу робити яскраві та чіткі знімки.
Смартфон підтримує до 4G LTE діапазони, що забезпечує стабільний і швидкий інтернет-зв'язок. Також пристрій оснащений Wi-Fi, Bluetooth і NFC, що дає змогу легко підключатися до інших пристроїв і здійснювати безконтактні платежі. Підтримка GPS, A-GPS, ГЛОНАСС і Galileo забезпечує точну навігацію.


*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Ігри | Так |
| Диктофон | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Спалах | Світлодіодна |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC, Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця, Акселлерометр, Датчик наближення, Швидка зарядка |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 404 |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 272 г |
| Висота | 172 мм |
| Товщина | 11.35 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G37 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Операційна система | Android 12 |
| Основна камера, Мп | 20 Мп + 2 Мп |
| Стандарт захисту | IP68, IP69К, MIL-STD-810G |
| Колір | Black |