
Праска готова до використання через 30 секунд для швидкого усунення заломів на будь-яких тканинах. Просте налаштування для ідеальних результатів прасування.

Стійка підошва з нержавіючої сталі забезпечує ідеальний розподіл температури та легко ковзає по одягу.

Праска своїми розмірами та вагою є практичним пристроєм для догляду за одягом. Крім того, індикатор готовності праски просто сповіщає про готовність до використання.

Ви знаєте, коли праска готова до безпечного зберігання. Індикатор гарячої підошви на кінчику праски попередить вас, коли підошва нагріється.

Мінімізує ризик появи плям від води на одязі. Біметалева протикрапельна система всередині запобігає потраплянню води в парову камеру, коли температура занадто низька.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Активна прасувальна дошка | Ні |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Паровий удар | 90 г/хв |
| Подача пара из носика | Так |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Швидкість подачі пари | 26 г/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Захист від накипу | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Наявність дисплея | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.25 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага праски | 1.05 кг |
| Висота | 274 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |