Подвоївши пропускну здатність завдяки каналам 160 МГц, MR80X розблоковує обмеження попередньої ширини каналу і забезпечує швидкість нового рівня для ваших пристроїв. Завдяки 6 швидкостям WiFi до 3 Гбіт/с ви зможете завершити завантаження великих файлів за лічені хвилини та насолоджуватися приголомшливою передачею потокового відео у форматі 4K без затримок.

Потокове передавання або ігри на декількох пристроях приносять більше задоволення, не знижуючи продуктивність. MR80X підтримує OFDMA і MU-MIMO, щоб збільшити потужність вашого WiFi, дозволяючи декільком клієнтам передавати дані одночасно. Це забезпечує більшу пропускну здатність мережі та ефективність у середовищах з високим трафіком.

Перешкоди від сусідніх бездротових мереж можуть спричиняти проблеми з вашим сигналом, особливо якщо ви живете в квартирі або поруч із сусідами. MR80X підтримує функцію BSS Coloring для позначення кадрів даних від різних точок доступу. Це допомагає мінімізувати інтерференцію сигналу від сусідів і підвищити ефективність передачі.

Функція Target Wake Time зменшує енергоспоживання ваших мобільних пристроїв та пристроїв Інтернету речей під час передачі даних, що подовжує термін служби батареї ваших пристроїв.

Чотири зовнішні антени з високим коефіцієнтом підсилення та вбудованими підсилювачами сигналу забезпечують потужний сигнал WiFi, який поширюється далі. Функція формування променя виявляє підключені пристрої та концентрує потужність бездротового сигналу на них, роблячи з'єднання стабільнішим.

Новітній стандарт безпеки WPA3 пропонує покращений комплексний захист WiFi, щоб захистити ваші пристрої та особисту інформацію від атак грубої сили.

Функція Smart Connect дозволяє використовувати однакові налаштування бездротового зв'язку в кожному з діапазонів MR80X. MR80X балансує навантаження на мережу і призначає ваші пристрої в діапазоні з найкращим сигналом і швидкістю. Завдяки цьому ваші пристрої завжди працюють оптимально, коли ви ходите по дому.

Працюючи на високоінтегрованому чипсеті Qualcomm WiFi 6, який поєднує в собі 64-бітний двоядерний процесор і вдосконалений 12-потоковий програмований мережевий процесор, MR80X забезпечує стабільне з'єднання до 256 пристроїв. Тепер ваша мережа може обробляти величезні потоки даних, дозволяючи численним завданням, що вимагають високої пропускної здатності, працювати безперебійно одночасно.

Легко керуйте часом перебування дітей в Інтернеті та їхнім контентом, щоб створити здорове онлайн-середовище для всіх.

Не потребуючи технічних знань або попереднього ознайомлення з інструкціями з встановлення, просто дотримуйтесь інструкцій на екрані за допомогою програми MERCUSYS, щоб налаштувати маршрутизатор за лічені хвилини. Додаток MERCUSYS допоможе вам налаштовувати та керувати вашим WiFi вдома або в гостях за допомогою пристроїв iOS або Android.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Колір | Чорний |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 41.7 мм |
| Довжина | 208.8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 171.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DHCP | Вузол |
| Версія протоколу Wi-Fi | 802.11g/n/ac/ax |
| Гарантія | 36 |
| Захист бездротової мережі | WPA WPA2; WPA-PSK; WPA2-PSK; WPA3; |
| Протоколи | NAT, PPTP, UPnP IGD |
| Швидкість Wi-Fi 2.4 ГГц | 574 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi 5 ГГц | 2402 Мбіт/с |
| Управління | Дистанційне керування | Контроль доступу | Лікальне керування |