
Дуже велика чаша з нержавіючої сталі особливо зручна для приготування великих порцій тіста. Ви можете замісити до 1,5 кг тіста за один раз, що гарантує: що б ви не пекли, це цілком задовольнить потреби великої родини. У вас буде достатньо місця, щоб приготувати все необхідне за один раз, і при цьому не створювати безладу. Приємного приготування!

Насадка для замішування обертається навколо своєї осі, а міксерна головка — у протилежному напрямку, що гарантує ідеальне та рівномірне змішування всіх інгредієнтів. Повітря залишиться в тісті, роблячи його м'яким та еластичним. Все, що вам потрібно зробити, — це вибрати відповідну насадку для вашого улюбленого рецепта та вразити всіх чудовими результатами.

Змішування, збивання, замішування. У комплект входять тістовий гак з тефлоновим покриттям, міксер і хромована насадка-віночок. Усі вони мають збільшений розмір, тому ви можете розраховувати на особливо потужну роботу. Насадка-віночок насичує повітрям і перемішує інгредієнти, коли вам потрібна м'яка та повітряна консистенція: гачок для тіста ефективно впорається навіть із найгустішим тістом, а міксер збиває чудові вершки або ніжну піну з яєчних білків. Усі насадки можна мити в посудомийній машині.

Ідеальна адаптація до рецепта
Вибирайте між вісьмома швидкостями та імпульсною функцією, щоб слідувати навіть найскладнішим рецептам. Ви будете ефективні на будь-якому етапі приготування — під час збивання бісквітного тіста, замішування дріжджового тіста або збивання великої кількості яєчних білків. Вакуумні ніжки забезпечують стабільність приладу навіть при максимальній швидкості роботи.

Прозорий захисний кожух — незамінний аксесуар, який допомагає легко додавати інгредієнти прямо в центр міксера і відразу ж перемішувати їх, не проливаючи на краї чаші. Так ви зможете зберегти стільницю в чистоті! Прозорість дозволяє легко бачити текстуру інгредієнтів, що змішуються, тому ви можете зупиняти або запускати прилад залежно від того, що бачите.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Комплектація | |
| Блендер | Ні |
| Вінчик для збивання | Так |
| Диск для терки | Ні |
| Диск для шинкування | Ні |
| М'ясорубка | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Соковижималка для цитрусових | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 412 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Ширина | 373 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |