
Готуйте всі улюблені страви за допомогою одного мультифункціонального майстра Kenwood Multi Tasker, що легко впорається з будь-якими задачами від замішування до подрібнення, збивання і шаткування. Просто змінюйте насадки і втілюйте будь-які страви з дивовижною легкістю і професійною майстерністю Multi Tasker, що виконає всю роботу за вас.

Не хвилюйтесь потривожити інших щоразу, коли готуєте улюблені страви, з кухонною машиною Kenwood Multi Tasker, що працює тихіше за попередника – Prospero KHC29. Так ваша кухня завжди залишиться місцем спокою і домашнього затишку для відпочинку в колі всієї родини, що б ви не готували щодня. Насолодіться хвилинами тиші, спілкуйтесь та обідайте з рідними з кухонною машиною, що не порушить атмосферу комфорту.

Збивайте, змішуйте, з'єднуйте інгредієнти і готуйте тісто для випічки за допомогою трьох надійних насадок для кулінарної чаші. Використовуйте фірмову К-подібну насадку, коли потрібно приготувати гладке тісто для печива, кексів чи мафінів. Вінчик швидко зб'є білки, приготує меренгу і повітряний вершковий крем для святкового торту. А за допомогою гака ви зможете приготувати щільне тісто для піци і домашнього хліба. Просто поринайте в кулінарну магію з Multi Tasker.

Зберігайте всі насадки без безладу завдяки продуманій фіксації прямо на кухонній машині. Так вони завжди будуть у вас під рукою, щоб не доводилось постійно шукати насадки у шафі, коли готуєте випічку або швидкі сніданки для рідних.

Готуйте більше з Kenwood Multi Tasker, сумісною з найширшим набором насадок, що перетворюють її на справжню кулінарну станцію для вашої кухні. Використовуйте місткий бленд 1,5 л для приготування смузі, крем-супів і смачних корисних соусів до кожної страви. Потужна м'ясорубка миттєво подрібнить м'ясо для котлет, мітболів та шницелю. А за допомогою цитрус-пресу ви зможете готувати свіжі вітамінні соки до кожного сніданку з родиною. А для складніших задач використовуйте фуд-процесор 2,1 л з чотирма змінними дисками для подрібнення овочів, сиру, горіхів і нарізки ідеально рівними скибочками.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 4.3 л |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Відцентрова соковижималка | Ні |
| Соковижималка для цитрусових | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Диск для терки | Так |
| Диск для шинкування | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 336 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 294 мм |
| Вага | 7.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Особливості | Планетарне обертання |