
Додайте в свій раціон більше вітамінів і користі з новим блендером nutribullet Pro 900, що об'єднав провідні інновації для здоров’я всієї родини. Обладнаний потужним двигуном 900 Вт та надгострими лезами, він чудово впорається з подрібненням найщільніших продуктів, забезпечивши бездоганну екстракцію смаку та аромату. Готуйте смузі, коктейлі, крем-супи, улюблені десерти і соуси в збільшеній чаші 900 мл, що вмістить одразу декілька порцій. А це не лише простий спосіб готувати всі улюблені страви, але й можливість піклуватися про всіх, хто вам небайдужий, починаючи з правильного харчування щоранку.

Харчуватися правильно тепер ще легше з nutribullet Pro – блендером, що видобуває всі мікроелементи і вітаміни під обробки продуктів. Використовуйте звичні фрукти та овочі та додавайте нові інгредієнти у свій раціон, щоб кожна страва приносила максимум користі. Використовуйте ароматні трави і спеції, горіхи, насіння, м'яту і перець та легко додавайте чіа і журавлину, розкриваючи більше смаку в кожній приголомшливій страві.

Інноваційна технологія подрібнення в nutribullet Pro забезпечить неперевершену екстракцію всіх корисних якостей їжі, щоб кожна страва стала максимально поживною. Що б ви не додавали в крем-супи або смузі, цей блендер створить потужний ефект циклону в процесі подрібнення, перетворюючи навіть найжорсткіші овочі, стебла, горіхи і зерна на однорідну повітряну масу. Звільнюючи всі корисні волокна, вітаміни і мінерали, що містяться в свіжих продуктах, nutribullet зробить їх легкозасвоюваними для швидкого насичення організму.

На відміну від звичайних соковижималок і блендерів, nutribullet Pro розкриває максимум корисних якостей в процесі обробки, щоб ваше харчування було здоровим і збалансованим. Все це завдяки шести екстракційним лезами з нержавіючої сталі, що створюють циклічний рух в процесі подрібнення для отримання однорідної текстури і добування всіх мікроелементів, мінералів і вітамінів. Навіть тих, які містяться в стеблах, насінні та шкірці продуктів. А завдяки простій фіксації ножів Easy-twist ви зможете легко очищувати чашу і систему нарізки.

Мінімалістичний стиль і компактні розміри nutribullet Pro роблять його незамінним помічником на кухні кожної господині. Займаючи мінімум простору на кухонній поверхні, він завжди буде у вас під рукою для приготування страв і не займе багато місця при перевезенні. Легко беріть його в подорожі!

Не хвилюйтесь про ризик ненавмисного ввімкнення блендера в момент збирання або необережного використання. nutribullet Pro заблокує подрібнення, поки леза не накриті і зафіксовані за допомогою чаші, що повністю виключає можливість відкритого запуску. Міцний корпус блендера Tritan Renew, що на 50% складається з перероблених матеріалів, не буде змінювати смак і знижувати користь продуктів в процесі обробки.

Запускайте подрібнення всього в три простих кроки, забувши про будь-які складні налаштування і регулятори Просто натисніть, проверніть і змішайте інгредієнти до однорідної консистенції – швидко і зручно Всі знімні деталі блендера (крім лез і моторного блоку) ви зможете мити в посудомийній машині разом з усім завантаженням або просто в теплій воді з рідким миючим засобом. Після повного висихання ви зможете зібрати nutribullet Pro, щоб одразу приступити до приготування супів або смузі.

Готуйте корисні коктейлі в дорогу, коли збираєтесь на прогулянку з друзями або просто в спортзал. Велика порція смузі, овочевого пюре або соку подарує заряд бадьорості в будь-який час, коли це зручно для вас, щоб більше не доводилось зупинятися на сухі перекуси. Виготовлений з міцного матеріалу Tritan, цей стакан витримає найінтенсивніший знос і подрібнення найтвердіших продуктів.

В чаші 900 мл ви зможете подрібнювати одразу декілька порцій керм-супу, смузі і соусу за один цикл нарізки. Вона також виконана з міцного матеріалу Tritan, що не містить в своєму складі небезпечного BPA, який може спотворювати смак інгредієнтів та знижувати користь продуктів. Як і стакан 0.7 мл, ви зможете мити її в посудомийній машині після кожного використання.

Накривайте стакан за допомогою кришки, щоб брати корисні смузі з собою і пити їх, не проливаючи. Сумісна з кожною чашею в наборі nutribullet Pro, вона дозволить переносити як одну, так і одразу декілька порцій для найдовших прогулянок з рідними. Забезпечуючи герметичне зберігання улюблених страв, вона збереже їх свіжими довше і дозволить легко переносити в сумці і рюкзаку без ризику утворення крапель.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NutriBullet |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Режим Турбо | Ні |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Так |
| Об'єм глечика | 0.9 л |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |