
Екстракція — це процес отримання поживної цінності з продуктів, наприклад фруктів, овочів, горіхів і насіння. Блендер Nutribullet подрібнює їх на частинки, завдяки чому вони краще засвоюються організмом. Леза циклонної екстракції руйнують структуру твердих стебел, зерен і волокон, вивільняючи вітаміни та мінерали, що містяться в них.

На відміну від традиційних соковитискачів та блендерів, Nutribullet витягує з оброблених продуктів набагато більше поживних речовин. Унікальна конструкція 6 екстрактивних лез з нержавіючої сталі забезпечує циклонічний рух, що гарантує подрібнення навіть твердого насіння, стебел або шкірки для вивільнення прихованих у них вітамінів та мікроелементів.

Вишукана та компактна форма блендера означає, що він займає мало місця на стільниці та ідеально підходить для невеликих приміщень. Його зручно брати із собою у подорож чи на відпочинок — щоб не відмовлятися від здорового харчування щодня. Стильний мінімалістичний дизайн пристрою чудово вписується як у сучасний, так і традиційний дизайн інтер'єру.

Управління обладнанням просте, зручне та інтуїтивно зрозуміле. Як і його обслуговування. Щоб очистити блендер, просто помістіть окремі елементи (крім лез в основі з мотором) в посудомийну машину або вимийте їх вручну в теплій воді з рідиною для миття посуду.

Стійка до подряпин та тріщин чашка місткістю 0,7 л дозволить вам приготувати велику порцію, у тому числі: коктейлю, смузі, соку, соусу або супу-пюре. Це дозволяє одночасно змішувати великі порції інгредієнтів.

Кришка To-Go, що замикається. Вона дозволяє взяти з собою улюблений коктейль до школи, на роботу, до спортзалу чи поїздки. Він міститься в будь-яку чашку набору і зберігає свіжий напій.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NutriBullet |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Сірий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Режим Турбо | Ні |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 343 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |