
Надійний та безпечний
Чайник Philips HD9350/90 – модель з високоякісної нержавіючої сталі, яка забезпечить вас окропом всього за кілька хвилин. Розроблений для постійного використання, він стане ідеальним доповненням РЕШТИ кухонної техніки або прикрасить кімнату відпочинку в офісі. Настав час для чашечки чаю? Натисніть на кнопку і 1,7 крутого окропу готові до заварювання.

Ідеальний всередині
Швидке кип'ятіння і просте очищення – дві основні вимоги, які відрізняють хороший чайник від поганого. У Philips HD9350/90 вони відмінно реалізовані. Прихований нагрівальний елемент забезпечує робочу потужність 2200 Вт, з такою швидкістю закипання ви точно не запізнитеся на роботу, поки очікуєте на свою каву. Завдяки монтажу в дно чайника, система дозволяє кип'ятити мінімальну кількість води, яка лише покриває поверхню. Так ви економите не тільки свій час, а й електроенергію.

Контакт виключений
Опік гарячою парою – нерідка проблема, якщо необхідно долити воду в чайник, який щойно закипів. Відкривання за допомогою кнопки виключає таку ймовірність при використанні Philips HD9350/90. Натисніть на кнопку, і кришка на пружині широко відкинеться, це зручно для доливання води і миття чайника. Прозора шкала під ручкою – відмінний спосіб контролю кількості води, орієнтуйтеся на позначення і розраховуйте об'єм на кількість чашок.

Завжди чиста вода
Чайник не тільки гріє воду, але і стежить за її чистотою. Фільтр від накипу утримує найдрібніші частинки розміром до 200 мікрон, сюди входить сміття, яке випадково потрапило в чайник, або накип, що утворилася від використання нефільтрованої води. Для наповнення Philips HD9350/90 можна відкрити кришку або залити воду безпосередньо через носик, робіть так, як зручно саме вам.

Додаткові опції
Система обертання на 360 градусів – відмінне рішення, якщо потрібно підходити до чайника з різних сторін. Для лівшів і правшів, він зручний кожному, беріть і ставте Philips HD9350/90 як хочеться. Вбудоване підсвічування активується при включенні і є індикатором роботи, по закінченню процесу ви отримаєте звуковий сигнал. Довжина шнура 0,75 оптимальна для великої або маленької кухні, залишки намотуються на котушку в нижній частині підставки.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 244 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |