
Блендер Gorenje BN1200AL є стаціонарною продуктивної моделлю для подрібнення, змішування будь-яких продуктів. Ергономічний, компактний кухонний помічник завдяки 20000 оборотів в хвилину і гострим ножам практично миттєво подрібнює навіть лід, горіхи та кавові зерна. Ідеальний блендер з млинком для обробки сухих продуктів відрізняється надійністю і довговічністю використання. Легкість експлуатації та догляду в поєднанні з інтуїтивно зрозумілою панеллю керування — плюси блендера.

Млинок для перемелювання
Блендер Gorenje BN1200AL відрізняється багатофункціональністю. Завдяки даній моделі ви легко можете перемелювати тверді продукти. Спеціальний млин дозволяє ретельно подрібнити будь-які горіхи, кавові зерна, крупи, сухі складові, а також зелень і інші подібні інгредієнти. Не хвилюйтеся про те, що продукти будуть сипатися — надійний млинок герметично закривається. Об’єм пластикової міцної ємності складає 0,5 л. Збільшуйте свої можливості за допомогою міні-подрібнювача.

Блендер оснащений зручним великим подрібнювачем з міцного пластику. Загальний об’єм основної ємності складає 1 л. В ній ви зможете приготувати смузі, напої, фруктове або овочеве пюре, зробити ідеальне тісто для млинців та ін. Подрібнювач прозорий, щоб ви могли контролювати текстуру в процесі приготування. На боці ємності подрібнювача розташована зручна мірна шкала для точного вимірювання необхідних інгредієнтів і одержаної суміші. Готуйте корисні свіжі фреші, смузі, пюре за кілька секунд.

Дана модель — справжній помічник для тих, хто вважає за краще здорове харчування. Свіжі, смачні та корисні смузі, овочеві та фруктові пюре, фреші, коктейлі легко й швидко готуються. Такі напої зберігають всі поживні речовини, вітаміни та мінерали. Ідеальна консистенція виходить завдяки гострим ножам особливої форми. Ви не тільки зможете приготувати смузі, а й взяти його з собою куди завгодно. У комплекті є 2 кришки: для зберігання та дорожня. У останньої є поїльник, що закривається, для зручного пиття.

На заокругленому пластиковому корпусі блендера по центру розташовується вертикальна прямокутна панель керування з інтуїтивно зрозумілими яскравими кнопками налаштувань, що святяться. Ви з легкістю зможете в будь-яку секунду змінити швидкість роботи подрібнювача. Доступно 2 режими інтенсивності подрібнення, імпульсний і кнопка включення / вимикання. Блендер має захист від перегріву та гумові нековзаючі ніжки. Знімні ємності, ножі легко очищаються. Просте зберігання забезпечує відділення для кабелю.

Надшвидке подрібнення та змішування гарантує спеціально розроблений ніж з 6-ма лезами. Як матеріал обрана високоякісна нержавіюча сталь, яка в поєднанні з високою гостротою лез дозволяє подрібнити найтвердіші інгредієнти, такі як лід. Висока швидкість обертання ножа в сукупності зі спеціальною формою глечика дозволяє не переробленим інгредієнтів опускатися вниз для ретельного подрібнення. Отримати необхідну однорідну текстуру з блендером Gorenje просто та швидко.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Ні |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 379 мм |
| Глибина | 172 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Так |
| Об'єм глечика | 1 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Місткість мініподрібнювача | 500 мл |