
Смарт-розетка TP-LINK Tapo P115 дає можливість миттєво вмикати та вимикати підключену побутову техніку, де б ти не знаходився. Більше не потрібно хвилюватися, що праска або плойка для волосся залишилися невимкненими. Попередньо встанови зручний розклад для автоматичного вмикання та вимикання пристроїв. Реальний моніторинг спожитої електроенергії дає можливість оптимізувати витрати. Керувати розумною розеткою можна за допомогою голосових команд або фірмового додатка. Міні-розмір пристрою дозволяє уникнути блокування сусідніх розеток.

Контроль за розеткою забезпечується за допомогою голосових команд. Ти можеш скористатися функціоналом без дотиків і смартфона, просто сказавши команду про необхідність увімкнути електрочайник через 10 хвилин або вимкнути вентилятор о 22.00. Керуй підключеними пристроями за допомогою фірмового додатка Tapo, навіть якщо немає інтернет-з'єднання. Побутова техніка і підключені гаджети будуть працювати і заряджатися без будь-яких затримок і проблем.

Моніторинг енергоспоживання в реальному часі доступний за допомогою функціоналу додатка Tapo. Ти можеш скористатися періодами доби, коли електроенергія дешевша, керуючи роботою приладів і активуючи їх у кілька кліків.

Встановлення розкладу та зручні таймери дозволяють оптимізувати витрату електроенергії та зробити побутову рутину більш зручною. Вмикай і вимикай підключені пристрої, коли вони потрібні, у вигідні періоди доби за тарифікацією електроенергії. За допомогою таймера можна спокійно лягти спати і не хвилюватися, що вентилятор або освітлення в кімнаті не вимкнеться. Налаштуй таймер або встанови розклад для цих девайсів і вони вимкнуться в заданий час.

Групування пристроїв для управління одним дотиком створює умови, щоб розумна розетка TP-LINK Tapo P115 працювала з іншими фірмовими смарт-пристроями Tapo. Вмикай або вимикай всі девайси одним кліком, без необхідності повторювати дію.

Смарт-девайс має невеликі розміри, щоб сусідні роз'єми залишалися відкритими для підключення інших адаптерів, що робить його зручним для щоденного використання не тільки вдома, але і в офісі.

Навіть якщо тимчасово зник інтернет-зв'язок або електроенергія, смарт-розетка TP-LINK Tapo P115 після відновлення живлення або підключення продовжить роботу з останніми актуальними налаштуваннями.

Незаймистий матеріал UL94-V0 PC захищає всю конструкцію і користувачів, запобігаючи випадковим ударам електричним струмом. Дизайн із захистом від корозії у вигляді нікельованого покриття забезпечує стабільність з'єднання.

Скористайся спеціальним режимом, який імітує перебування людини вдома. Це відлякає зловмисників, які побачать, як вмикаються і вимикаються джерела освітлення в запланований час. Члени сім'ї можуть безпосередньо ділитися один з одним дозволами на управління, заощаджуючи час і підвищуючи зручність та безпеку використання.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Операційна система | Android 4.4+, iOS 10+ |
| Протоколи | IEEE 802.11b/g/n |
| Робоча температура | 0°C до +35°C |
| Стандарт зв'язку | Bluetooth, Wi-Fi |
| Таймер | Да |