
Розумна лампа Tapo L530E дозволяє повністю змінювати атмосферу в кімнаті завдяки регулюванню температури світла від 2500 до 6500 К та вибору з 16 мільйонів відтінків. Ви можете створювати як тепле затишне освітлення для відпочинку, так і яскраве холодне світло для роботи чи навчання, підлаштовуючи лампу під будь-який сценарій використання.

Лампа підтримує плавне регулювання яскравості, що дозволяє легко налаштувати комфортний рівень світла для різних ситуацій. Ви можете зберігати улюблені налаштування освітлення та швидко повертатися до них у будь-який момент, не витрачаючи час на повторне налаштування.

Tapo L530E підтримує створення розкладів і таймерів, що дозволяє автоматично вмикати або вимикати світло у потрібний час. Режим «світанок» імітує природне пробудження поступовим збільшенням яскравості. Також лампа сумісна з голосовими асистентами, що дозволяє керувати освітленням простими командами без використання рук.

Керування здійснюється через застосунок Tapo, що дає змогу контролювати освітлення з будь-якого місця, навіть перебуваючи поза домом. Режим «Не вдома» допомагає підвищити безпеку, імітуючи присутність людей. При цьому лампа є енергоефективною — споживає лише 8,7 Вт, забезпечуючи яскравість 806 лм, що еквівалентно звичайній 60-ватній лампі.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 6500К |
| Потужність | 8.7 Вт |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип лампи | Розумні лампочки |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Особливості | Дистанційне управління, Регульована яскравість, Регулювання кольору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. від виробника |
| Інтерфейс підключення | Wi-Fi |
| Сумісність з | Android 4.0, IOS 10 |